0212 343 0 342 info@egcenerji.com
 

JENERATÖR SATIŞ

EGC Enerji, müşterilerinin bütün ihtiyaçları karşılayacak tüm uygun ve ekonomik modeldeki jeneratörlerin satışını gerçekleştirmektedir. Satışı istenilen en iyi şartlarda gerçekleştirerek müşteri memnuniyeti prensibinden vazgeçmemektedir.

Teknolojisi kanıtlanmış tüm jeneratör markaların ikinci el satışları konusunda müşterilerine hizmet sunan EGC Enerji, yüksek kalitede güvenilir ve dayanıklı modellerin son kullanıcıya ulaşmasında çalışmaktadır. İkinci el satışta değişken güçte, sabit ve mobil ürünlerle hizmet veren EGC Enerji konutlar, ticari, sanayi, tarım sektörlerindeki bütün müşteri grubunun ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.

İkinci el jeneratör satışı yanında, kendini en kaliteli ürün üretmeye adamış Firman Sumec firması ile gerçekleştirdiği işbirliği ile EGC Enerji, Firman marka, Perkins, Volvo, Cumnins veya Firman motorlu jeneratörlerin de satışını gerçekleştirmektedir.

Firman Motorlu Bazı Ürünlerimizin Detayları:

Jeneratör Modeli
Markası
Teknik Özellikleri
SDG7000SE
FİRMAN
SDG15000TSE
FİRMAN

 

firman sinomach

Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerle ilgili olarak lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlere hizmet vermek bizi memnun edecektir.

Hizmetimizle ilgili broşüre buradan ulaşabilirsiniz.